Dizayn Lift MMC, yerli lift sahəsində 10 ildən artıq təcrübəyə malik olan və bazarda özünəməxsus mövqeyi olan bir şirkətdir
Dizayn Lift MMC, yerli lift sahəsində 10 ildən artıq təcrübəyə malik olan və bazarda özünəməxsus mövqeyi olan bir şirkətdir. Bu müddət ərzində premium xidmət göstərmə, təhlükəsizliyin təmin edilməsi, innovasiyaların tətbiqi və əməkdaşlar üçün imkanların yaradılması prinsipləri ilə tanınan Dizayn Lift MMC, Azərbaycan Tikinti Materialları İstehsalçıları Assosiasiyasına (ATMİA) üzv olmaqla fəaliyyətini daha da genişləndirir.
Dizayn Lift MMC, sərnişin, panoramlı, yük, inşaat platformaları, mətbəx, xəstəxana, qaraj liftləri, eskalatorlar və digər şaquli nəqliyyat avadanlıqlarının satışı, təchizatı, təmiri və texniki xidmətini həyata keçirir. Şirkət Türkiyə, Çin, Koreya və Almaniya istehsalı olan liftlərin quraşdırılması və texniki xidmətində geniş təcrübəyə malik yüksək ixtisaslı mütəxəssislərlə əməkdaşlıq edir.
Şirkət, Koreya istehsalı olan SİNO HUNDAİ liftlərinin və digər qurğularının rəsmi distributorudur. Bununla yanaşı, Dizayn Lift MMC Çində və Almaniyada istehsal olunan SURAPİD, KOYO, SJEC, KÖHLER liftlərinin də nümayəndəsidir. Quraşdırdığı liftlərə zəmanət verən şirkət, avadanlıqların texniki xidmətini də yüksək səviyyədə həyata keçirir və müştərilərinin suallarına operativ cavab verir.
ATMİA üzvlüyü sayəsində, Dizayn Lift MMC-nin digər tikinti materialları istehsalçıları ilə əməkdaşlıq imkanları daha da genişlənəcək, innovativ layihələrdə və tədbirlərdə iştirakı təmin ediləcək. Bu, şirkətin fəaliyyətinin daha da möhkəmlənməsinə və müştərilərinə təqdim etdiyi xidmətlərin keyfiyyətinin artırılmasına zəmin yaradacaq.
Qeyd edək ki, Azərbaycan Tikinti Materialları İstehsalçıları Assosiasiyası (ATMİA) ölkədə tikinti materialları istehsalçılarının fəaliyyətlərini dəstəkləmək, innovativ layihələrə dəstək vermək və bu sahədəki əməkdaşlığı gücləndirmək məqsədi ilə yaradılmış bir təşkilatdır. ATMİA, yerli və beynəlxalq bazarlarda tikinti materiallarının keyfiyyətinin artırılmasına, yeni texnologiyaların tətbiqinə və sektorun inkişafına töhfə verir.ATMİA 2017-ci ildən Azərbaycan Respublikasının Ədliyyə Nazirliyində dövlət qeydiyyatına alındığı vaxtdan etibarən hüquqi şəxs statusunu alıb. Hal-hazırda Azərbaycanın beş yüzə yaxın aparıcı tikinti şirkətləri və tikinti materialları istehsalçıları ATMİA-nın üzvüdür.
Dizayn Lift MMC-nin ATMİA üzvü olması, şirkətin gələcək inkişaf planlarını daha da gücləndirəcək və müştərilərinə təqdim etdiyi xidmətlərin keyfiyyətini artıracaq

Dizayn Lift LLC Becomes a Member of the Azerbaijan Building Materials Manufacturers Association
Dizayn Lift LLC is a company with over 10 years of experience in the local elevator sector and a unique position in the market
Dizayn Lift LLC is a company with more than 10 years of experience in the local elevator sector and a unique position in the market. During this time, Dizayn Lift LLC, known for its principles of providing premium service, ensuring safety, implementing innovations and creating opportunities for employees, is expanding its activities by becoming a member of the Azerbaijan Building Materials Manufacturers Association (ATMIA).
Dizayn Lift LLC sells, supplies, repairs and maintains passenger, panoramic, freight, construction platforms, kitchen, hospital, garage elevators, escalators and other vertical transport equipment. The company cooperates with highly qualified specialists with extensive experience in the installation and maintenance of elevators manufactured in Turkey, China, Korea and Germany.
The company is an official distributor of Korean-made SINO HYUNDAI elevators and other devices. In addition, Dizayn Lift LLC is also a representative of SURAPID, KOYO, SJEC, KÖHLER elevators manufactured in China and Germany. The company, which guarantees the elevators it installs, also provides high-level technical maintenance of the equipment and promptly responds to its customers' questions.
Thanks to ATMIA membership, Dizayn Lift LLC's cooperation opportunities with other construction materials manufacturers will be further expanded, and participation in innovative projects and events will be ensured. This will create a basis for further strengthening the company's activities and improving the quality of services provided to its customers.
It should be noted that the Azerbaijan Construction Materials Manufacturers Association (ATMIA) is an organization established to support the activities of construction materials manufacturers in the country, support innovative projects and strengthen cooperation in this area. ATMIA contributes to improving the quality of construction materials in local and international markets, the application of new technologies and the development of the sector. ATMIA has received the status of a legal entity since its state registration with the Ministry of Justice of the Republic of Azerbaijan in 2017. Currently, about five hundred leading construction companies and construction materials manufacturers of Azerbaijan are members of ATMIA.
Being a member of ATMIA by Dizayn Lift LLC will further strengthen the company's future development plans and improve the quality of services provided to its customers